·
Styr upp en egen blogg

Mourinho: Myślę, że w pierwszej połowie byliśmy zbyt pasywni

Publicerat klockan 07:04, den 13 december 2018

Manchester United wykorzystał szansę, aby zająć pierwsze miejsce w grupie H Ligi Mistrzów UEFA 2018/19 po przegranej 2-1 na stadionie Mestalla w środę wieczorem. Carlos Soler postawił przed La Ligą w 17. minucie potężny finisz, zanim United Obrońca, Phil Jones, zdobył bramkę na początku drugiej połowy, aby podważyć przewagę Valencii. Nosząc Koszulki Piłkarskie, Paul Pogba nie wykorzystał pierwszego startu w trzech meczach, aby przypomnieć Jose Mourinho i Manchesterowi United o jego wartości. Pomocnik spędził ostatnie dwa mecze na ławce, a Mourinho chce zobaczyć odpowiedź od zwycięzcy Pucharu Świata.

"Sądzę, że w pierwszej połowie byliśmy zbyt pasywni, byliśmy dość komfortowo z piłką, ale nie intensywnością i ambicją" - powiedział dziennikarzom Mourinho. Bez większej ilości przewodników w środku może zapomnieć o regularnym strzelaniu do napastników za 75 milionów funtów. Mourinho najeżył się, kiedy zapytał, dlaczego nie jest w stanie wyciągnąć wszystkiego, co najlepsze z Pogby. "Nie sądzę, że twoje pytanie idzie w kierunku tego, co chcę odpowiedzieć lub słuchać" - powiedział Mourinho. Szczerze mówiąc, fani w Koszulka Manchester United również chcą widzieć więcej Pogby. United są nieobecni dla gorzkich rywali i liderów Premier League w niedzielę.